FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

Kávovar do kanceláře

NIVONA – švýcarská kvalita, německá preciznost a design.

Hledáte kávovar do menší kanceláře? V tom případě doporučujeme kávovar NIVONA NICR 825, se kterým si budete schopni připravit rychlé espresso při spěchu na poradu, caffè americano pro vypracování náročnějších rozhodnutí nebo cappuccino pro chvilku pohody. Jednoduché ovládání, přehledný displej, extra tichý mlýnek a příprava dvou nápojů najednou včetně mléčných specialit – to jsou hlavní přednosti tohoto kávovaru, který se stane nedílnou součástí Vaší kanceláře. Zpříjemníte tak práci nejen sobě, ale i všem svým zaměstnancům.

 

NIVONA 825

 

Pro střední kanceláře se nepostradatelným pomocníkem stanou kávovary NIVONA NICR 960 a NIVONA NICR 970, které se odlišují pouze barevným provedením. Komfortní kávovar, výborná káva a moderní přístup k přípravě kávy za pomoci barevného dotykového displeje a Bluetooth připojení. Není nic snazšího než si připravit svůj oblíbený šálek jedním dotykem. A nejen to, stejně snadná je i jeho údržba.

 

NIVONA 970

 

V případě, že hledáte pravého odborníka pro velké kanceláře a firmy, obraťte se s jistotou na NIVONA NICR 1030, kterého nepřekvapí žádný z Vašich požadavků. Jedná se o pravého profesionála, který dokáže splnit všechna Vaše přání s lehkostí sobě vlastní a stiskem jednoho tlačítka. Nádržka na vodu o objemu 3,5 litru, násypka na zrnkovou kávu s kapacitou 600 g, automatický proplach napěňovací trysky i hygienické programy jedním stiskem – to vše stojí za kávovarem, který nebude vyžadovat příliš Vaší péče. Navíc zamčením některých funkcí zajistíte, aby uživatelé neměnili důležité hodnoty v nastavení, ale pouze si užívali dokonalou kávu jedním stiskem tlačítka.

 

NIVONA 1030