FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

Kávovar NIVONA NICR 830

Kávovar Nivona NICR 830 z řady CafeRomatica je ověnčen řadou úspěchů. Patří mezi ně vítězství v různých testech, ale hlavně velké množství spokojených majitelů.

Díky svému univerzálnímu černo-nerezovému provedení se bude hodit i do Vaší kuchyně a Vy si tak budete moci vychutnat potěšení z výborné kávy. Nejen že jeho vzhled lahodí oku, ale také jeho technologické provedení je na vysoké úrovni. Během mletí a vaření je šálek elegantně osvícen a tak mohou i oči vychutnat tento zážitek.

Mlýnek na kávu je díky speciální izolaci naprosto tichý a nevydává žádné nepříjemné zvuky. Namletá káva je pak připravena podle systému Aromatica a tím získává dokonalé vyrovnání aroma a chuti. Ovládání kávovaru je velice jednoduché až intuitivní. Pomůže Vám i Duo dialogový displej s digitálním textem a grafikou. Pokud si budete chtít napěnit mléko tak to také není problém, protože i na toto je tento automatický kávovar uzpůsoben, stačí zmáčknout jediné tlačítko a nejjemnější pěna je tu.

Po kávě si nemusíte lámat hlavu s náročným čištěním kávovaru. Ten je vybaven programem hygienické péče a tak už se nikdy nebudete muset stresovat s čištěním.

Pokud si nevyberete z přednastavených voleb, nebojte se vytvořit si vlastní recept na kávu, která nejvíce chutná vám! Nastavte si vše, od výše teploty, jemnosti mletí až po volbu aroma.

Káva s kávovarem Nivona NICR 830 z řady CafeRomatica je zážitkem po všech stránkách.