FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

Kávovar NIVONA NICR 838 - Žhavá novinka!

Kávovar NIVONA NICR 838 - NOVINKA!

 

Po řadách 600 a 700 přichází výrobce kávovarů NIVONA také s novými modely řady 800.

Prvním z nich je model NIVONA NICR 838 CafeRomatica, který bude zcela jistě útočit na nejprodávanější model této kategorie.

NIVONA za pracovala nejen na designu modelové řady, ale především na technologii a možnostech nastavení.

 

Velký barevný displej

 

Novinkou, které si hned každý povšimne je velký barevný displej, který Vám umožňuje spolu s kruhovým voličem snadné a přehledné ovládání celého přístroje.

Samozřejmostí je ČEŠTINA nejen u jednotlivých nápojů, ale i v elektronickém návodu (který je obsažen v přístroji). Česky na Vás tedy přístroj mluví nejen při výrobě kávy, ale také při všech servisních úkonech (polopaticky Vás vede krok po kroku při každém servisním programu).

 

Dvoubarevné podsvícení šálku

 

Efektním designovým doplňkem je i dvoubarevné podsvícení šálků (béžová pro kávu a bílá pro mléko). Pokud dochází k výrobě kávy, je šálek nasvícen béžově, pokud je napěňováno mléko, tak bíle.

 

Nový tišší mlýnek a tlakové čerpadlo

 

Díky vylepšenému odhlučnění mlýnku a novému tlakovému čerpadlu je kávovar NIVONA NICR 838 ještě tišší než jeho předchůdci a nastavuje zcela novou laťku v této kategorii!

Budete si užívat ničím nerušenou pohodu Vašeho domova, díky těmto vylepšením.

 

9 pozic "moje káva"

 

Nově můžete nastavit 9 pozic "moje káva", kde si můžete nastavit zcela originální kávový nápoj dle Vaší chuti. Tyto programy samozřejmě nijak nenarušují ani neovlivňují přednastavené běžné kávové speciality.

 

Nový povrch, eliminující zanechávání otisků prstů

 

Nový model NIVONA 838 přichází mimo jiné s novou povrchovou úpravu, která přináší jednodušší údržbu. Díky nové struktuře neulpívají na povrchu kávovaru otisky prstů. Jeho udržování je tak mnohem příjemnější.

 

Video NIVONA 838