FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

Nevyhovuje Vám síla kávy? Upravte si ji…

Kávovar NIVONA nabízí možnost jednoduchého upravení intenzity kávy, a to při samotné přípravě jednotlivých nápojů. Intenzitu stačí zvolit stisknutím tlačítka a vybrat si tak kávu jemnější, normální nebo silnější. Při tomto výběru si nastavujete množství namleté kávy v rozmezí 7-11 g kávy na šálek, a to buď ve třech nebo v pěti stupních podle typu zakoupeného kávovaru.

Třemi stupni síly disponují kávovary modelové řady 5 (NIVONA NICR 520, NIVONA NICR 530) a kávovar NIVONA NICR 759. Ostatní již mají možnost výběru v pěti stupních. Množství namletých kávových zrn je standardně z výroby nastaveno uprostřed. Připravte si espresso nebo kávu a vyzkoušejte, zda se Vám zdá moc silné nebo moc slabé a podle toho si toto množství upravte. Na displejích kávovarů je tato síla vyznačována symboly kávových zrnek.

 

Nivona 520      Nivona 960

 

Pokud by Vám to ani takhle nevyhovovalo, můžete nastavení doladit ještě pomocí stupně mletí. Jen pozor – stupeň mletí nastavujte pouze za chodu mlýnku. Pro intenzivnější chuť úroveň mletí snižte, pro výslednou jemnější kávu ho naopak zvyšte, dokud nedosáhnete optimálního chuťového výsledku.

NIVONA – švýcarská kvalita, německá preciznost a design.