FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

NIVONA 10 let s vámi!

Nový požitek z kávy!

Nový požitek z kávy - to je již 10 let motto, s nímž se NIVONA prosadila jako specialista na domácí automatické kávovary.

Prodej přes profesionální partnery

Sortiment sahá teď od mlýnků na kávu až do plně automatických kávovaru, které jsou prodávány výhradně prostřednictvím specializovaných obchodů. Tím je zaručeno odborné poradenství i veškeré garance pro kupujícího.

Profesionalita především

Společnost NIVONA byla založena v Norimberku 2005 a za celou dobu jejího působení na trhu je dobré poradenství a komplexní objasnění všech detailů sortimentu zákazníkům pro NIVONU vysokou prioritou.Pro zákazníky je pak požívání kávovaru snažší a mohou si tak lépe užít šálek dokonalé kávy v pohodlí domova či kanceláře.

NIVONA inovace

Kromě spokojenosti stovek tisíc zákazníků, je velkou motivací do další práce také řada prestižních ocenění, které NIVONA za 10 existence získala.

Obliba kávovarů NIVONA stoupá nejen díky kvalitě a designu, ale také díky inovacím v produktové řadě, které vycházejí nejen od vývojových inženýrů, ale také požadavků i zkušeností zákazníků.

Nelze než popřát Nivoně hodně úspěchů i štěstí do dalších deseti let a především poděkovat všem jejím zákazníkům. Bez nich by nebyla tato dynamická značka tam kde je nyní!