FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

NIVONA NICR 1030 – znalec ve svém oboru

NIVONA NICR 1030 – znalec ve svém oboru

Hledáte znalce ve svém oboru? Už nemusíte – právě jste ho našli. Jedná se o kávovar, který dokáže splnit všechna Vaše přání s lehkostí sobě vlastní a stiskem jednoho tlačítka. NIVONA NICR 1030 je kávový profesionál se špičkovým výkonem a kvalitním zpracováním. Uplatnění najde nejen ve větších domácnostech, ale především v kancelářích a firmách. Disponuje totiž sedmi zásadními funkcemi, které jsou při výběru kávovaru do kanceláře důležité.

Nivona 1030

 

1/ Prémiová kvalita – mlýnek i další technické komponenty tohoto kávovaru, stejně tak jako ostatních kávovarů NIVONA, jsou vyráběny ve Švýcarsku a disponují mimořádnou odolností a precizní výrobou.

2/ Vysoký výkon – velká nádržka na vodu i objemný zásobník na kávová zrna zaručují téměř bezúdržbový chod i při přípravě většího množství nápojů.

3/ Intuitivní příprava – dotykový displej a barevná grafika v kombinaci s textovými popisky zaručují intuitivní a jednoduché ovládání.

4/ Osobitý požitek z kávy – funkce „moje káva“ umožňuje uložení až 18 kávových receptů. Díky Cappuccino Connaisseuru si dokonce můžete zvolit nastavení mléčných specialit přesně podle Vašich preferencí: 1. nejprve káva, potom mléko/mléčná pěna, 2. nejprve mléko/mléčná pěna, potom káva, 3. káva a mléko současně. Veškeré kávovo-mléčné nápoje tak s tímto modelem získávají zelenou.

Nivona 1030

5/ Tichý provoz – kávovar NIVONA 1030 je vybaven mimořádně tichým mlýnkem, takže žádné hlasité a otravné zvuky, které by Vás rušili od práce.

6/ Snadné čištění – údržba kávovaru rozhodně není zábavou, ale s tímto modelem jde všechno snadno a jednoduše. Stačí spouštět jednotlivé fáze čištění poklepáním na obrazovku kávovaru. Dalším benefitem je vyjímatelná spařovací jednotka, kterou omyjete vlažnou vodou, necháte oschnout a vkládáte zpět do kávovaru.

7/ Atraktivní design – elegantně minimalistický a přesto atraktivní. Vzhled, který zapůsobí na všechny návštěvníky Vaší kanceláře a co teprve až ochutnají kávu…

 

NIVONA – švýcarská kvalita, německá preciznost a design.