FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

NIVONA představuje inovovanou modelovou řadu 8

Modelová řada 8 patří k hojně prodávaným. Jedná se totiž o modely kávovarů NIVONA, které v sobě snoubí čistý design, moderní technologie a snadné ovládání. To vše za rozumné peníze. A protože klasika nestárne – klasika dozrává, rozhodla se NIVONA přinést na předvánoční trh dva inovované kávovary, které vskutku předčí Vaše očekávání.

Seznamte se – NIVONA NICR 820 v černém a NIVONA NICR 825 v nerezovém provedení.

Nivona 820

 

Nivona 825

Modernější design, displej s režimem Big Picture pro snadnější orientaci, až 10 individuálně nastavitelných nápojových receptů, ještě nadýchanější mléčná pěna díky One-Touch-Spumatore DUO plus, extrémně tichý tvrzený nerezový mlýnek stojící za dokonalým pomletím nebo odkapové misky s nepoškrábatelným povrchem. To jsou hlavní novinky v porovnání s předchozími modely.

Samozřejmostí pak zůstává Aroma Balance System se třemi aromatickými profily, možnosti nastavení pomletí kávy, teploty vody nebo integrované programy proplachů, čištění i odvápnění kávovaru. Mezi hlavní přednost kávovarů NIVONA pak patří vyjímatelná spařovací jednotka, díky čemuž se vyvarujete ukládání špíny a možnosti vzniku plísní. Vše pro dokonalou hygienu. Za zmínku stojí také možnost nastavení mléčných specialit přesně podle Vašich preferencí: 1. nejprve káva, potom mléko/mléčná pěna, 2. nejprve mléko/mléčná pěna, potom káva, 3. káva a mléko současně. Ne všechny přístroje Vám tuto možnost dovolí, a tak se z těchto kávovarů stávají profesionálové na kávovo-mléčné nápoje. Připravit však dokáží i lahodné espresso nebo ristretto. Nechte se hýčkat a pořiďte si kávovar NIVONA.

NIVONA – švýcarská kvalita, německá preciznost a dizajn.