FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

NIVONA přichází s inovovanou řadou 6

Nové kávovary NIVONA řady 6 znamenají vstup do světa Aroma Balance. Pomocí 3 profilů dokážete ovlivnit proces přípravy kávy a získat tak to nejlepší, co z daného zrna lze. Odhalte spolu s námi 6 klíčových argumentů, proč zvolit právě tento kávovar.

Hned první argument je velice silný – zatímco u předchozího modelu (NIVONA NICR 660/675) bylo potřeba při přípravě mléčných specialit šálek přesouvat, nové modely disponují spojenou výpustí, a tak přesouvání šálků odpadá. Ventil na mléko se otevírá pouhým otočením rotačního ovladače na displeji.

Druhým argumentem je ve srovnání s předcházejícími modely vylepšená mléčná pěna. Dlouhodobým záměrem je u kávovarů NIVONA poskytovat cappuccino, latte macchiato a další typy mléčných káv na vysoké úrovni. Proto jim záleží na skvěle napěněném mléce od první kapky. A s EASY SPUMATORE je to snadné.

Třetí argument je společný pro všechny modely kávovarů NIVONA. Vlastně se jedná o poznávací znak už od počátku jejich výroby. Jedná se o vyjímatelnou spařovací jednotku, díky které máte čistotu kávovaru pod kontrolou. Stačí ji omýt vlažnou vodou, nechat okapat a pak vrátit zpět.

Snadné čištění je čtvrtý argument, proč by vás tato modelová řada měla zajímat. Manuální napěňovač mléka EASY SPUMATORE lze jednoduše vyčistit pomocí easyclean a otočného knoflíku na boku výpusti a doba odstraňování vodního kamene byla oproti předchozím modelům této řady zkrácena, aniž by došlo ke ztrátě účinnosti.

Kompaktnější design je pátým argumentem, proč se o tento kávovar zajímat. Díky spojené výpusti na kávové a mléčné cesty je výsledný design kávovaru modernější a čistší. A zatímco matně černá přední strana modelu NIVONA NICR 690 má vyzařovat eleganci, stříbrný styl modelu NIVONA NICR 695 má za cíl zapůsobit.

Šestým argumentem se společnost NIVONA hlásí k věrnosti specializovaným obchodům. Věří, že se těmto kávovarům bude dařit tam, kde se jim dostane dobrého poradenství – osobního a poctivého. S tím nám nezbývá nic než souhlasit.

NIVONA – vášeň pro dobrou kávu

NIVONA NICR 690

NIVONA NICR 695