FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

NIVONA přichází s novou modelovou řadou 9

Elegantní minimalistický design v kombinaci s těmi nejmodernějšími NIVONA technologiemi uvnitř přístroje zaručují opravdový požitek z každého šálku kávy. NIVONA představuje novou generaci kávovarů – modelovou řadu 9 s řemeslnou přípravou.

Komfortní ovládání kávovaru přináší velký dotykový displej, který nabízí maximální pohodlí a to nejen při přípravě jednotlivých nápojů, ale také při spouštění programů pro čištění a údržbu. Vše ještě zjednodušuje možnost ovládání přes Bluetooth připojení z Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu.

Nivona 970 

Novou funkcí při přípravě kávových specialit je Aroma Pre-Select, která umožňuje zvolit a připravit jeden z doporučených baristických receptů. Samozřejmostí je pak Aroma Balance System, díky kterému si můžete vybrat jeden ze tří profilů a nastavit si výslednou chuť kávy přesně podle svých osobních preferencí - od ovocité a příjemně nakyslé, po oříškovou plnou chuť s hořkosladkými podtóny nebo výraznou kyselou silnou chuť s intenzivním aroma. Díky systému Aroma Balance nebo-li „Barista in a box“ dosáhnete profesionálních výsledků jediným stisknutím tlačítka.

Pro snadnou přípravu lahodné mléčné pěny do cappuccina nebo latte macchiata je kávovar vybaven OneTouch SPUMATORE – mléčná specialita jedním stisknutím tak není žádný problém, a to dokonce při přípravě dvou šálků najednou. Modelová řada 9 navíc umožňuje možnost výběru, zda chcete nejdříve připravit kávu nebo mléko, mléčnou pěnu. Za touto volbou stojí Cappuccino Connaisseur.

Nivona 960 Nivona 970  

Nový mimořádně tichý mlýnek, velký zásobník na vodu i na kávová zrna, možnost individuálního nastavení, pojmenování až 9ti nápojů i programování všech receptů živě, osvětlení nádržky na vodu v 8 barvách nebo vyjímatelná spařovací jednotka pro hygienické čištění – to jsou další důvody, proč zvolit kávovar NIVONA NICR 960 v matně černém provedení nebo NIVONA NICR 970 v provedení titan, chrom.

NIVONA – švýcarská kvalita, německá preciznost a design.