FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

NIVONA trojí technologie pro více AROMA

Stejně jedinečný jako je každý člověk, je i káva. Každý má rád jinou a po svém připravenou. Díky jedinečným technologiím, kterými kávovary NIVONA disponují, se vaše přání stává skutečností.


NIVONA – vášeň pro dobrou kávu

 

AROMA PRE-slect

Pomocí aplikace NIVONA lze všechny recepty na kávu, které byly dokonale sladěny s příslušným typem kávy NIVONA, přenášet do kávovaru prostřednictvím aktivního připojení Bluetooth. V aplikaci jednoduše spustíte AROMA PRE-slect a vyberete použitý typ kávy. Vše na základě zkušeností a doporučení zkušených baristů. Tato technologie je exkluzivně dostupná pro modely NIVONA NICR 960 a NIVONA NICR 970.

Aplikace NIVONA je volně dostupná a ke stažení v AppStore i na Google Play.

AppStore      Google Play

Cappuccino expert

Mléčná pěna a kávovo-mléčné speciality jsou základní součástí dnešní kávové kultury. U všech modelů kávovarů NIVONA můžete vytvořit nadýchané a chutné mléčné nápoje, jejichž tajemství spočívá nejen ve zvoleném typu kávy, ale i v mléce a zvoleném způsobu přípravy. Od série 7 si pořadí mléka/kávy můžete díky funkci Cappuccino Connaisseur zvolit dle svých vlastních preferencí a veškeré kávovo-mléčné nápoje tak získávají zelenou.

NIVONA

 

Aroma Balance System

Kávové zrno obsahuje více než 800 různých aromat. To z kávy získáte pouze tehdy, změníte-li způsob přípravy. Proto je Aroma Balance System tak jedinečný – dává vám na výběr. Od harmonické jemnosti k plné intenzitě. K dispozici jsou tři různé chuťové profily.

Aroma Balance System je dostupný již od série 6. Získejte to nejlepší z každého zrna.

Nivona Aroma Balance System