FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

NOVINKA – praktický nástavec na mléko

Připravujete si rádi kávové speciality s mlékem typu flat white, cappuccino nebo latte macchiato? Pokud ano, tak určitě víte, že nejčistší a zároveň i nejhygieničtější je používání nádoby na mléko. V tu chvíli se vám hadička z vnější části vůbec nedostane do kontaktu s mlékem…

NIVONA představuje novinku – NIVONA NIML 220 nástavec na mléko, který vám toto všechno zaručí také. Jedná se vlastně o nerezovou trubičku, kterou jednoduše umístíte do kartónu s mlékem a pomocí konektoru k ní připojíte hadičku na mléko. Součástí balení je i praktický kartáček, kterým nástavec snadno vyčistíte i zevnitř a zbavíte ho tak usazených nečistot.

Po ukončení přípravy kávy můžete kartón i s nástavcem uložit do lednice – jen nezapomeňte nástavec občas pořádně vyčistit – pomoct vám v tom může tekutý odstraňovač zbytků mléka CreamClean NICC 705, ze kterého si připravíte roztok, do kterého jednotlivé části nástavce umístíte a následně jednoduše vše opláchnete vodou. Zbavíte se tak i mléčných tuků, které by se v nástavci mohli usazovat.

NIVONA NIML 220