FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

Nový NIVONA NICR 821 – kávovar, který překvapí

Novým kávovarem modelové řady 8 značky NIVONA je NIVONA NICR 821 v provedení titan/chrom - prémiový plnoautomatický kávovar, který se vyznačuje moderním designem a těmi nejnovějšími technologiemi a funkcemi.

Kromě již předem nastavených kávových nápojů nabízí možnost až 10 individuálních receptů. Za hustou krémovou pěnou stojí u tohoto modelu SPUMATORE DUO plus umožňující přípravu i dvou mléčných kávových specialit jedním stisknutím tlačítka. Dokonce si díky funkci Cappuccino-Connaisseur můžete zvolit pořadí přípravy kávy a mléka.

Nivona 821

Kávovar je také vybavený systémem Aroma Balance, díky kterému máte možnost výběru ze tří různých aromatických profilů ze stejných kávových zrn. Výsledná chuť je však ovlivněna také spařením, tlakem nebo rychlostí proudění vody skrz varnou jednotku. Jedná se tak o dokonalou souhru různých kroků, které stojí za celkovou přípravou. Pro vás to však znamená pouze stisknutí jednoho tlačítka – o vše ostatní se postará kávovar. Komfort použití ještě zvyšuje velký barevný displej a tichý kuželový mlýnek vyrobený z nerezové oceli.

S kávovarem NIVONA NICR 821 si pořizujete kávovar, se kterým se už samotná příprava kávy stává zážitkem.