FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

Pečujte o svůj kávovar

Chcete si pokaždé vychutnat perfektně připravenou kávu? Máme pro Vás jednoduchou radu – pečujte o svůj kávovar… Pomohou Vám originální čisticí prostředky NIVONA, které jsou vyrobeny na míru těmto kávovarům. Díky nim bude jakákoli údržba hračkou.

Nivona

Základem je vodní filtr. Filtr CLARIS NIVONA NIRF 700 prodlužuje jednotlivé cykly pro odvápnění a zlepšuje kvalitu vody tím, že z ní odstraňuje těžké kovy a chlór. Tak samozřejmě zlepšuje i výslednou chuť kávy. Filtr je vyroben z organického materiálu bez jakýchkoli přídavků chemických látek, šetří Váš kávovar a prodlužuje jeho životnost.

K pravidelnému čištění jsou určeny čisticí tablety NIVONA NIRT 701, díky kterým dojde k důkladnému proplachu kávových cest, odstranění usazenin i nahromaděných tuků z kávových zrn. Čištění je důležité provádět pokaždé, kdy Vás k němu kávovar vyzve. V opačném případě může dojít k ucpání systému a kávovar by bylo třeba zaslat na servis.

Pro odvápnění Vašeho přístroje doporučujeme použít tekutý odstraňovač vodního kamene NIVONA NIRK 703, který účinně bojuje s již usazeným vodním kamenem a výrazně prodlužuje životnost. Vodní kámen totiž poškozuje topnou jednotku, ale zároveň i zhoršuje chuť kávy, která může mít z neodvápněného přístroje nakyslé podtóny. Přípravek se prodává v 500 ml balení, které vystačí na 5 cyklů odvápnění.

Nivona

V neposlední řadě stojí za Vaši pozornost tekutý odstraňovač zbytků mléka CreamClean NICC 705. Ten slouží k odstranění nečistot a zaschlých zbytků tuků z mléčných cest. Roztok jednoduše a spolehlivě odstraní veškeré nečistoty a Vy si tak budete moct vychutnat hustou a jemnou mléčnou pěnu i u všech později připravených mléčných specialit.

Doporučujeme používat pouze originální přípravky pro péči a údržbu o kávovar NIVONA. Jedině tak zaručíte perfektní chod svému kávovaru a odměnou pro Vás bude lahodná chuť kávy.