FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

Vše o nákupu

DOPRAVA

Osobní převzetí

 

Doprava

 

PLATBA - všechny platby máte vždy ZDARMA

Bankovním převodem - pošleme Vám zálohovou fakturu a po připsání platby na náš účet posíláme zboží a klasickou fakturou

QR platba - bezkontaktní platba. Jednoduše vyfotíte QR kód ve vašem elektronickém bankovnictví a platba proběhne z vaší banky

Dobírka - standardní dobírka, kterou zaplatíte řidiči, nebo na výdejním místě při převzetí zboží

Platební kartou - přijímáme všechny druhy standardních platebních karet. Dejte prosím pozor na nastavení výše limitu a povolení plateb na internetu. Při nízkém limitu platba neproběhne.

Zrychleným převodem ePlatba - vyberte si přímo svou banku a proveďte zrychlený převod.


COFIDIS - nákup na splátky

Jeden z nejbezpečnějších a nejférovějších splátkových systémů v Evropě. Infolinka 810 700 810

Online výpočet splátek naleznete u každého produktu, nebo ZDE

Zboží můžete mít stejně rychle jako na dobírku, nemusíte nic tisknout, kopírovat, posílat poštou.

Vše si vyřídíte v pohodlí domova.

Dodání dokladů pomocí aplikace je velmi bezpečné z hlediska ochrany osobních údajů – s dokumenty přijde do styku pouze pracovník Cofidis.

Všechny dokumenty jsou ukládány na chráněný server.

 

ZÁRUKA

Jelikož se kávovary NIVONA vyznačují vysokou kvalitou, je k standardní zákonné záruce trvající 2 roky nabízena prodloužená záruka 3 roky na bezplatný servis ZDARMA. To znamená, že pokud by se s vaším kávovarem něco stalo, stačí zavolat na servisní středisko a domluvit se na opravě. Záruka 2+3 roky se vztahuje na všechny plně automatické kávovary NIVONA zakoupené do domácnosti.

Bezplatným servisem se rozumí závazek výhradního dovozce odstranit vadu, která se vyskytne po uplynutí záruční doby. Opravy v rámci bezplatného servisu je oprávněn provádět pouze autorizovaný servis. Kupující bere na vědomí, že po dobu, kdy je výhradním dovozcem poskytován bezplatný servis nad rámec zákonné záruky, již není kupující oprávněn požadovat výměnu věci či odstoupení od kupní smlouvy.

Pokud je spotřebič v době 3letého bezplatného servisu neopravitelný, mění se za nový kus. V případě, že není původní model již v nabídce, tak za nový (nástupní model) nebo model podobný. Záruka se nevztahuje na vady způsobené chybnou manipulací nebo zanedbáním povinné údržby.

Pro nákup na IČO platí záruka 24 měsíců.