FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

Čím se NIVONA liší od konkurence?

NIVONA – společnost nabízející kávovary německé značky vyrobené se švýcarským designem.

Od konkurence se odlišují především tím, že jsou prodávány přes specializované maloobchodníky. Žádná velká elektra, žádné velké e-shopy… Tyto kávovary mají v nabídce specialisté, kteří dokážou vyjmenovat hlavní benefity jednotlivých modelů, poradit s konkrétními požadavky nebo v případě potřeby odkázat na kvalifikovaný servis. Jsou to lidé, kterým se káva stala vášní.

Dalším nesporným benefitem je spolupráce s baristy. Jedna z vizí společnosti NIVONA říká, že žádný plně automatický kávovar nedokáže nahradit dovednosti kvalifikovaného baristy, ale může v sobě skrývat jeho znalosti. Proto s kávovými odborníky úzce spolupracují a snaží se získávat jejich zpětnou vazbu. Výsledkem je například Aroma Balance System, kterým jsou v současné době vybaveny téměř všechny kávovary NIVONA. Díky němu dochází k optimálnímu vylouhování podílu z namleté kávy ve 3 možných profilech, a tak s pouhým jediným druhem kávových zrn můžete dosáhnout různých variant chutí, od ovocité a nakyslé, až po oříškovou a lehce až zřetelně hořkou.

Čištění a údržba je dalším velkým tématem, o který se NIVONA dlouhodobě zajímá. Základem je jejich vyjímatelná spařovací jednotka, kterou stačí opláchnout ve vlažné vodě, nechat oschnout a poté opět jednoduše vrátit na místo. Ani čištění mléčných cest není u těchto kávovarů nijak složité, nicméně šálek dobré kávy je stále tím nejlepším argumentem, proč zvolit kávovary NIVONA.