FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

Hlavní přednosti kávovarů Nivona

Automatické kávovary Nivona - Švýcarská kvalita v Německém designu.

S ohledem na přibývající dotazy týkající se kávovarů jsme se rozhodly Vás seznámit s některými přednostmi kávovarů značky Nivona.

Kávovary Nivona jsou vyráběny a kompletovány v Německu (s výjimkou asi nejpodstatnější části - mlýnku a spařovací jednotky, které jsou vyráběny v totožné fabrice se značkou Jura), nejedná se tedy o produkty pouze sestavované z dovezených dílů, jak je tomu u některých konkurenčních značek.

Kombinace Německého designu, dokonalé elektroniky a přesného Švýcarského strojírenství dává vzniknout skvělým přístrojům, které Vám budou dlouho a dobře sloužit.

Kávovary NIvona - ergonomie především

Jedou z největších předností kávovarů Nivona je skvělá ergonomie a celkově snadné a intuitivní ovládání.

Všechny přístroje řady 700 a 800 disponují ovládáním onetouch (vše jedním ovladačem), což značně zejdnodušuje obsluhu přístroje.

Předností modelů z těchto řad je také umístění kapučinátoru do jedné (výškově nastavitelné) hlavy společně s tryskami na kávu. Při výrobě Laté nebo Kapučína tak nemusíte posouvat šálek nebo skleničku, ale pouze vyberete nápoj, stisknete tlačítko a už jenom sledujete samotnou výrobu nápoje.

Zcela jednoduché je i čištění mléčných cest..... stačí pouze připojit hadičku nasávající mléko do otvoru v odkapové misce a spustit stisknutím tlačítka program na pročištění cest na mléko. Hadička se následně propláchne horkou vodou a propaří párou. Můžete tedy říci sbohem otravnému proplachování a ucpávání hadičky, které určitě znáte z jiných přístrojů. Program lze dokonce nastavit automaticky (po každém mléčném nápoji).

Samozřejmostí jsou další čistící programy (odvápnění, proplach, vyčištění cest na kávu atd...). Vše je snadné a intuitivní a kávovary Vám vypisují potřebné instrukce na displeji kávovaru, takže nemusíte ani vytahovat tištěný návod k obsluze.

Vše je samozřejmě v Češtině :-) .

Účelný design kávovarů Nivona

Design kávovarů Nivona je tvořen tak, aby přístroje vypadali nejen skvěle, ale zároveň byly účelné a snadno udržovatelné.

Použité kvalitní materiály jsou záruko dlouhé životnosti a stále skvělého vzhledu a snadné údržby.

Povedení černá i stříbrná v kombinaci s nerezovými prvky zapadne do každého interiéru a bude působit vždy luxusně a kvalitně.

Dostupné příslušenství

Samozřejmostí je také dostupnost a celkově jednoduchá koncepce příslušenství. Nivona samozřejmě dodává originální příslušenství potřebné pro údržbu kávovaru, které naleznete v našem obchodu, ale i v mnoha prodejnách po celé Čr.

Pokud chcete, aby Vám kávovar dobře sloužil a kvaita nápojů byla na co nejlepší úrovni, dbejte na pravidelnou údržbu - čištění, odvápňování.

Neignorujte výzvy přístroje na čištění. Odvděčí se Vám dlouhou životností i skvělým nápojem!

Servis a náhradní díly

Dobrou značku nedělá pouze samotný výrobek, ale i péče o něj a péče o zákazníka, který si ho pořídil.

Kvalitní servis po celé Čr i Sk je samozřejmostí, stejně jako dostupnost náhradních dílů.

Zárukou kvalitní péče je i to, že značku Nivona distribuuje do České republiky i na Slovensko místní zastoupení značky Liebherr.

V případě poruchy nebo potřeby náhradního dílu (například nedopatřením rozbité nádobky na vodu) kontaktujte buď dispečing (telefon uvedený a záručním listu) nebo přímo nás.

Vše zařídíme v co nejkratší době.