FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

NIVONA CUBE 4 - nový způsob přípravy kávy

Každý milovník kávy si přeje, aby si mohl dopřát šálek kávy kdykoli a kdekoli, bez kompromisů. S NIVONA CUBE 4 se tento sen stává skutečností. Jedná se o moderní kávovar přinášející nový způsob přípravy kávy, a to bez složitých postupů. NIVONA CUBE 4 spojuje technologii plně automatických kávovarů a portafiltrů s kompaktností kapslových kávovarů, čímž vytváří skvělý kompromis pro každého kávového fajnšmekra.

NIVONA CUBE 4

Jedním z nejvýraznějších prvků NIVONA CUBE 4 je jeho integrovaný mlýnek. Toto zařízení nabízí nejen pohodlí a rychlost plně automatického kávovaru, ale také možnost podílet se na přípravě kávy. Po namletí vytáhnete inovativní Click Cup, který nahrazuje tradiční portafiltr, a umístíte ho do varného zařízení. Tímto způsobem získáte kontrolu nad svou kávou a dosáhnete chuti, kterou máte rádi.

S integrovaným mlýnkem nezůstáváte omezeni na jednom druhu kávy. Namelete si množství určené k přípravě jednoho šálku a při další přípravě si můžete namlít zcela odlišná kávová zrna. Vyberete si takovou, která vám chutná a využijete aroma čerstvě namleté kávy.

 

NIVONA CUBE 4 nabízí perfektní přípravu jak velké kávy, tak i malého espressa. Kávovar si sám automaticky nastavuje pěchování a spařovací tlak, což umožňuje precizní a konzistentní extrakci kávy. Jednou z unikátních funkcí NIVONA CUBE 4 je Aroma Balance System. Tato technologie napodobuje to, co doposud uměli pouze baristé. S pouhým jediným druhem kávových zrn tak můžete dosáhnout různých variant chutí, od ovocité a nakyslé, až po oříškovou a lehce až zřetelně hořkou. S NIVONA CUBE 4 si vedle toho máte možnost nastavit i sílu kávy, stupeň mletí, množství kávy nebo teplotu. Tímto způsobem si připravíte kávu přesně podle svých chutí a nároků.

Kromě skvělé přípravy nabízí NIVONA CUBE 4 také stylový design, který se bude hodit do každé kuchyně. Káva je pro mnohé víc než jen nápoj – provází nás každý den a stává se součástí našeho každodenního života. Stejně tak je NIVONA CUBE 4 více než jen kávovar. Je to společník na cestě k dokonalé kávě, a to kdykoli si ji budete přát. Je to způsob, jak si užít skvělou kávu každý den.

NIVONA CUBE 4102 NIVONA CUBE 4106

 

NIVONA CUBE 4102 - černo-bílý

NIVONA CUBE 4106 - černý