FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

NIVONA NICR 1040 správná volba pro kanceláře

NIVONA NICR 1040 je tou nejlepší volbou pro kanceláře… Začíná to velkorysou velikostí nádoby na kávová zrna (600 g), pokračuje velkou nádobkou na vodu (3,5 l), systémem EasyClean pro zjednodušené čištění mléčných cest a končí vysokou kvalitou připraveného espressa i dalších kávových specialit včetně konvičky kávy s objemem až 1,9 l.

Ovládání kávovaru NIVONA je naprosto intuitivní. Dotykový displej v kombinaci s otočným tlačítkem vás navedou, jak si vybrat kávovou specialitu a případně si ji individuálně přenastavit. Vše jednoduše v několika málo krocích a bez zbytečností. To usnadní méně zdatným uživatelům získat kávu, kterou chtějí, během chvilky. Tento model je dimenzován na přípravu 60 až 65 šálků denně, což bohatě stačí pro menší i střední kanceláře.

NIVONA NICR 1040NIVONA NICR 1040

Kávovary NIVONA jsou vybaveny systémem „Barista in a box“, což ve výsledku znamená, jak rychle projde voda již pomletými kávovými zrny. Pokud voda teče pomaleji, káva se stává silnější (intenzivní), pokud teče rychleji, je jemnější (konstantní).  Zvolit můžete také dynamický profil a u modelu NIVONA NICR 1040 dokonce i čtvrtý chuťový profil „quick“, který umožňuje rychlejší výdej kávy než u ostatních tří chuťových profilů při zachování vyváženého aroma. Ten se doporučuje pro přípravu konvičky.

Kónický mlýnek je velice tichý, a tak i když bude kávovar umístěn v blízkosti pracovních míst, nebude nikoho příprava kávy rušit dramaticky rušit.

Mléčný systém vytváří jemně pórovitou, hladkou a krémovou pěnu. A co je také důležité, i ve správném pořadí, respektive díky funkci „Cappuccino Connaisseur“ přesně v tom pořadí, jaké máte rádi… Mléko – káva, káva – mléko nebo káva + mléko ve stejnou dobu.

Stejně jednoduchá jako je příprava, je i péče o kávovar. Specialitou je systém EasyClean, který je založený na zdvojené hadičce mléčného systému. Pokud se má provést proplach, ventil uzavře mléčný systém tak, že horká pára s vodou projde pouze hadičkou, aniž by bylo nutné ji vyjmout z nádobky na mléko. I ostatní funkce čištění jsou velice jednoduché, a to včetně odvápnění kávovaru. Kávovar vás vším provede.

Věříme, že vás tyto argumentu přesvědčily ke koupi a teď už jen jedna malá rada na závěr… Klíčovým faktorem pro správnou péči o kávovar v kanceláři je pověření jedné osoby – osoby, která bude mít na starost jeho pravidelnou údržbu. V opačném případě bude totiž každý předpokládat, že nádobku na vodu vymyla asistentka, o čištění se postaral kolega sedící po pravici a výměnu filtr zařídila paní účetní…