FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 773 752 924

Staráte se pravidelně o svůj kávovar?

NIVONA NICB 301 sada na čištění obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste udrželi svůj kávovar v čistotě a zároveň prodloužili jeho životnost.

Součástí boxu jsou NIVONA čisticí tablety, které odstraňují usazeniny a zbytky kávy z vnitřních částí kávovaru. Tyto usazeniny mohou způsobit zhoršení kvality kávy a v neposlední řadě i poškození kávovaru.  Proto doporučujeme čištění provádět, jakmile vás kávovar vyzve. Zbytečným odkládáním na pozdější dobu by mohlo dojít k ucpání systému nebo množení plísní a bakterií.

Sada dále obsahuje NIVONA odstraňovač vodního kamene. Ten účinně odstraňuje usazený vodní kámen, který poškozuje především topnou jednotku kávovaru, čímž snižuje jeho životnost.  Zároveň ale výrazně zhoršuje chuť kávy. Ta je z neodvápněného kávovaru kyselejší a nepřináší očekávané potěšení. Věnujte proto pravidelnému odvápnění dostatečnou pozornost!

Box je doplněn také o NIVONA čistič mléčných cest. V případě, že si rádi vychutnáváte mléčné speciality je potřeba provádět kromě čištění kávových cest i pravidelné čištění cest mléčných. Mléčné tuky totiž ucpávají trysky, dochází k hromadění jejich zbytků a postupnému zasychání uvnitř. Tento roztok spolehlivě a jednoduše odstraní veškeré nečistoty a poradí si i se všemi zbytky mléka. Odměnou vám bude jemná a nadýchaná, ale zároveň hustá mléčná pěna pro vaši kávu.